سلامتی

سیر سیاه را از کجا بخریم ؟ 2 نکته مهم برای خرید سیر سیاه

سیر سیاه از کجا بخریم ؟

سیر سیاه را از کجا بخریم؟

بهترین سیر سیاه با قیمت ارزان از کجا بخریم؟

سیر سیاه داروییست بی نظیر ! چند برابر سیر , خواص درمانی و پیشگیری از بیماری های مختلف را دارد اما بوی بدی سیر سفید یا همان سیر معمولی را ندارد و طعم شیرین و بافت نرمی بر خلاف خود سیر سفید دارد. سیر سیاه سیر سفیدی است که در فرآیند تخمیر سیاه شده و خواص آن بیشتر ! بعد از از تخمیر رنگ حبه های سیر سیاه شده و بوی تند و زننده آن از بین می رود و خواص آن بیشتر بیشتر می شود.

 

مشخصات سیر سیاه خوب:

 

موقع خرید سیر سیاه حواستان باشد که سیری خریداری می کنید آیا کیفیت لازم را دارد یا خیر؟ سیر سیاه خوب باید ویژگی هایی داشته باشد که از قرار زیر است:

۱- باید تاریخ انقضای سیر سیاه مناسب باشد. سیر سیاه در دمای اتاق ۲ تا ۳ ماه بعد از تولید دوام می آورد و بعد از آن فاسد می شود یا کپک می زند. اما اگر در فریزر نگهداری شود می تواند تا یک سال سالم باقی بماند. بنابراین باید سیر سیاه را از جایی بخریم که از تاریخ انقضای آن مطمئن باشیم و بدانیم که سیر سیاه قبل از خرید در فریزر نگهداری میشده و فرصت کافی برای مصرف داشته باشیم. محصولات سیر سیاه که معمولا مدت زیادی در دست فروشنده های واسط در دمای اتاق نگهداری شده اند احتمالا یا سریع تر فاسد می شوند یا مواد نگهدارنده دارند که در مورد مصرف آن ها باید احتیاط کنیم. منبع

۱- سیر سیاه در دمای اتاق بین ۲ تا ۳ ماه پس از تولید دوام می آورد و بعد از آن فاسد شده و خواص خود را از دست می دهد(کپک می زند) چنانچه در فریزر نگهداری شود قابلیت ماندگاری تا یک سال را دارد. سعی کنید سیر سیاه را جایی بخرید که تاریخ تولید و انقضای آن مشخص باشد و زمان لازم برای نگهداری و مصرف را داشته باشیم . گاهی اوقات این موضوع پیش می آید که سیر سیاه تولید شده و چند ماه در دست فروشنده های واسط در مغازه یا انبار در دمای نا مناسب نگهداری می شود که باید در نظر داشته باشید این سیر سیاه یا فاسد می شود یا مواد نگهدارنده دارد که پیشنهاد می شود تا حد امکان از محصولاتی که حاوی مواد نگهدارنده هستند دوری کنید.

در اینجا لازم است با افتخار به شما اعلام کنیم که تمامی محصولات جایما از جمله سیر سیاه آن فاقد هر نوع مواد نگهدارنده است و تولید آن به صورت تازه و به روز انجام می شود.

 

مزایای سیر سیاه برند جایما:

۱- جایما خود تولید کننده است و کارگاه کاملا بهداشتی و با مجوز خود را دارد و سیر سفید همدان را تبدیل به سیر سیاه می کند.

۲- به دلیل اینکه جایما تولید کننده سیر سیاه است با خرید مستقیم از وبسایت جایما می توانید واسطه ها را دور زده و با قیمت مناسب تری این محصول پر خاصیت را تهیه و استفاده نمایید.

۳- سیر سیاه تولید شده در مجموعه جایما در سردخانه و دمای مناسب نگهداری می شود تا خواص خود را حفظ کرده و با کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار گیرد.

۴- در مجموعه جایما سیر سیاه طبق اصول و فرمول حرفه ای تولید کنندگان ژاپنی تولید می شود و دمای استاندارد بین ۶۰ تا ۷۷ درجه و در رطوبت بین ۸۰ تا ۹۰ می باشد.

۵- تولید سیر سیاه در مجموعه جایما در محیطی کاملا بهداشتی و استرلیزه صورت می گیرد. بعد از فرآیند تخمیر , سیر تخمیر شده که سیاه رنگ شده مورد تست کیفیت قرار گرفته و در صورت مناسب بودن مزه و داشتن کیفیت لازم به سرد خانه انتقال داده می شود.

 

سیر سیاه را از کجا بخریم ؟

خب حالا با تمام این تفاسیر سیر سیاه را از کجا تهیه کنیم؟ کدام فروشنده مطمئن تر است؟ کدام سیر سیاه از سیر سفید و سالم به دست آمده و فرآیند تخمیر آن طبق روش های علمی و استاندارد انجام شده است؟ کدام فروشنده سیر سیاه را در شرایط مناسب نگهداری کرده که خواص سیر سیاه حفظ شود و بعد از خرید فاسد نشود؟

علاوه بر کیفیت، قیمت هم مهم است. اگر سیر سیاه به روش فروش شبکه ای به دست خریدار برسد مطمئنا از طریق چندین واسطه به دست خریدار رسیده که هر کدام سهم فروش خود را به قیمت نهایی اضافه می کند. بنابراین توصیه می شود که سیر سیاه را از خود تولید کننده خریداری کنید تا دلال ها و واسطه ها حذف شده و بتوانید با قیمت مناسب و ارزان خرید کنید. اما چطور می توانیم سیر سیاه را مستقیما از تولید کننده تهیه کنیم؟ امروزه با اینترنت امکان دسترسی مستقیم به تولید کننده ها فراهم شده است!

در کنار کیفیت قیمت را هم باید در نظر گرفت . همانطور که می دانید سیر سیاه در شرکت بیز فروخته می شود و کیفیت مطلوبی هم دارد اما قیمت آن فوق العاده بالاست . این به این دلیل است که در فروش شبکه ای اشخاص زیادی باید از فروش محصول سود بکنند و این موضوع باعث می شود قیمت محصول بالا برود و این سود را مشتری نهایی پرداخت می کند . مجموعه جایما به دلیل اینکه خود تولید کننده است و مستقیم محصول را از طریق سایت به فروش می رساند بهترین قیمت را به شما ارائه می کند.

سیر سیاه محصولی است که معمولا در فروشگاه های زنجیره ای یا سوپر مارکت ها یافت نمی شود . بهترین روش خرید برای مطمئن بودن از کیفیت و قیمت سیر سیاه خرید اینترنتی آن از تولید کننده هاست.

سیر سیاه را از کجا بخریم؟

جهت خرید سیر سیاه با قیمت مناسب و با کیفیت عالی به صفحه خرید سیر سیاه مراجعه بفرمایید.

برای آشنایی بیشتر با مصرف صحیح سیر سیاه به مقاله نحوه مصرف سیر سیاه مراجعه نمایید .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *